TAGJAINK

   

Versenyzők

Szabó Zsolt &
Ónodi-Szabó Valéria
Bacsik Bence
& Hári Nikolett
Tejeda Tamás &
Nyitrai Edina
Pittlik Mátyás
& Szabó Dóra
Senior I
Open Standard, C Latin
Junior II
D Standard, E Latin
Felnőtt
S Standard
Ifjúsági
C Standard

Karikó-Tóth Tamás
& Száraz Evelyn
Misnyovszki Béla
& Halász Bernadett
Sulyán Bálint
& Farkas Romina
Ilyés Ádám &
Sulyán Lilla
Felnőtt
A Standard, B Latin
Senior I
E Latin
Junior II
C Standard, D Latin
Junior II
E Standard, E Latin

Belucz Levente
& Koczó Florina
Veréb Dániel
& Kovács Tímea
Pekár Attila
& Dudik Szonja
Réthelyi Botond
& Réthelyi Virág
Gyermek II
E Standard, E Latin
Ifjúsági
D Standard, D Latin
Felnőtt
Tánciskola
Ifjúsági
Tánciskola

Nervetti Viktor
& Nagy Laura
Pataki Tamás &
Leopold Rozvita
Varga Nándor
& Szántó Luca
Réthelyi Balázs
& Váradi Réka
Ifjúsági
Tánciskola
Junior
Tánciskola
Junior
Tánciskola
Junior
Tánciskola

Versenyzők (párt keres)

Márfai Fruzsina Vyviora Adrienn
Szül. év: 1998
Magasság: 166 cm
D Standard, E Latin
Ifi D vagy C
osztályos fiút keres!!!
Szül. év: 2000
Magasság: 168 cm
C Standard, D Latin
Jun II/Ifis, D vagy C
osztályos fiút keres!!!

Mini verseny előkészítős csoport

Varga Nándor Veres Rebeka Váradi Réka
Békési Alfréd Kovács Brúnó Kovács Dávid
Koczó Florina Rusznyák Petra Kovács Norbert
Markó Emma Gaszner Ádám Baráth Vilmos
Kozma Jázmin Baráth Olivér Mór Eszter

Hétfői gyerek kezdő csoport

Dömötör Dorottya Jáger Lilla Kisfaludi Dániel
Szász Csongor Varga Evelin Bacsa Krisztina
Lehoczky Anna Nagy Dominik Zsolt Nagy Flóra
Szentmiklósi Barbara Bárány István Popovics Nóra
Szentmiklósi Máté Somogyi Benedek Farkas Csenge
Pataki Tamás Décsei Tamás

Keddi gyerek kezdő csoport

Rezsabek Eszter Jámbor Tamara Terebesi Zsófia
Juhász János Juhász Nóra Sőrés Karolina
Türgyei Dominika Harsányi Ádám Harsányi Kata
Gáspár Péter Juhász Emma Szász Anna
Sajben Barbara Sándor Petra Volper Boglárka
Pritz Petra Kala Zsófia Freitag Fanni
Kiss Péter Fehér Bence Homoki Lívia
Sárkány Zsófia

Vasárnapi gyerek kezdő csoport

Zsohár Liána Zsohár Klaudia Hosszú Norbert
Makár Bálint Juhász Nóra Gyarmati Zsolt
Gyarmati Tünde Nágel Loretta Leopold Rozvita
Kerecsányi Emil Réthelyi Balázs

Pénteki felnőtt kezdő csoport

Diószegi Attila Diószeginé Balázs Kriszti Barsi László
Barsi-Bukri Annamária Major Balázs Forgách Renáta
Bori Boróka Kollár Tamás Szabó Kata
Dudik Szonja Berze András Kőrösi Renáta
Oláh Gábor Szabó Bianka Klementné Simon Erzsébet
Klement Attila Horváth Réka Schottner Gábor
Felber Orsolya

Vasárnapi felnőtt kezdő csoport

Szabó Zsolt Szabó Orsi Zsohár Tamás
Zsohárné Szenczy Lilianna Szűcs Zoltán Világi Anikó
Bor Sándor Bor Kata Jóföldi Balázs
Eszlári Nóra Müncz Gábor Szaniszló Kata
Paul Gábor Varga Zoltán Lovász Tünde

Felnőtt középhaladó csoport

Szántódi Zoltán Fejes Katalin Holló Ádám
Horkay Mária Mayer Zoltán Kecső József
Karaszi Erika Veres Laci Bubán Andrea
Sulyán Pál Sulyán Kata Kovács Zoltán
Kovács Márta Szendrőszupi József Dudás Gabi
Holló Gábor Máthé Katalin Hajdú Csaba
Hajdú Emese

Felnőtt haladó csoport

Fila György Ferencz Ildikó Rusznyák László
Rusznyák Viktória Bulejsza Erika Molnár Balázs

Felnőtt profi csoport

Novák István Zink Mariann Südi János
Bulejsza Györgyi Vass István Skultéty Andi
Déri Imre Déri Terike Nagy Árpád
Gyetvai Éva Fekécs László Fekécsné Győrfi Mária
Simon András Samu Olga Nagy Gábor
Nagyné Szoboszlai Ica Csatári János Csatáriné Nagy Mariann